“Czas to skarb” Jim Muncy – recenzja

Czas to skarb Jim Muncy

Od jakiegoś czasu na swoim profilu fb, który znajdziesz tutaj pisałem o tym, że bardzo chciałbym czytać więcej ale niestety, jak u każdego poza hobby są też inne obowiązki, które skutecznie umożliwiały mi czytanie więcej niż średnio 2/3 książek miesięcznie. To była średnia przynajmniej nie do przejścia. Lubie czytać swoim tempem, ciesząc się treścią a nie gnać na wariata (a potrafię dziabnąć 100 stron w godzinę).

Akurat wtedy pojawiła się propozycja od Wydawnictwa Studio Emka z audiobookiem Jima Muncy “Czas to skarb”. Może przeznaczenie? 🙂 W końcu prawdą jest, że straconego czasu już nie odzyskasz..

O czym jest “Czas to skarb”?

To książka i audiobook, którego głównym celem jest, by:

  • pokazać Ci, jak gospodarować swoim czasem
  • uzmysłowić, że czas, który już minął, już nie wraca, dlatego warto wiedzieć, co z czym i dlaczego

Książka (ja słuchałem audiobooka) przechodzi poszczególne elementy od teorii do praktyki z bardzo trafnymi wskazówkami, których zastosowanie pozwoli Ci zaoszczędzić dziennie trochę minut, co już w skali miesiąca daje pokaźną liczbę godzin, którą możesz przeznaczyć chociażby na zainteresowania 😀

Trzeba pamiętać, że myślenie o przyszłości i zadaniach do zrealizowania to rywalizacja o czas, jaki mamy do dyspozycji aby te cele spełnić. Jim Muncy pokazuje nam jak, za pomocą dobrej wizji, odpowiedniej koncentracji i szybkości uzyskać tę moc aby efektywnie zarządzać swoim czasem!

 Czas to skarb Jim Muncy

Podsumowanie

Czas, który mamy jest ograniczony a to na co go poświęcamy jest w 100% naszą decyzją. Tylko od nas zależy, czy rozmienimy go na drobne, czy wyciśniemy go jak cytrynę, by uzyskać jak najwięcej.

Czasami będziemy potrzebowali pomocnej dłoni, która pozwoli nam wrócić na tory. Taką pomocną dłonią jest “Czas to skarb”. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą od życia jeszcze więcej!

 

Za audiobooka dziękuję wydawnictwu Studio Emka

Wydawnictwo Studio Emka

Michał

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.