Gry FoxGames laureatami konkursów!

Od lutego 2018 mam przyjemność współpracować z FoxGames przy recenzji gier planszowych. Co prawda pierwszą, jaką otrzymałem to zbierająca znakomite recenzje Karmaka i kilka słów o niej napiszę w kolejnych postach lecz fajnie jest chwalić się sukcesami a takowym niewątpliwie jest zbieranie laurów przez FoxGames w organizowanych konkursach przez portal zabawkowicz.pl oraz Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Gry FoxGames laureatami nagród
“Świat Przyjazny Dziecku” oraz “Zabawka Roku”

PINGOLO
Kto zostaje na lodzie?

Gra “Pingolo” zdobyła główną nagrodę w konkursie organizowanym przez portal zabawkowicz.pl w kategorii “Zabawka Roku. Nagroda Dzieci” 2017 jak również Nagrodę Główną w XVI edycji konkursu “Świat Przyjazny Dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Na czym polega gra?

Gracze rzucają 2 kostkami i starają się odnaleźć ukryte pod pingwinkami jaja, które odpowiadają kolorom wyrzuconym na kostkach. Ten kto pierwszy zgromadzi na swojej górze 6 pingwinków i jaj, wygrywa.

Proste zasady i bardzo przyjazne figurki pingwinków sprawiają, że dzieci szaleją na punkcie Pingolo.
Potwierdzają to zdobywane przez grę nagrody!


Moja droga do przedszkola
Moja rodzina

Gry zdobyły Nagrodę Główną w XVI edycji konkursu “Świat Przyjazny Dziecku”, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

 

Na czym polegają gry?

Jak ważna jest rodzina i kim dla mamy jest babcia?
Którędy dziś pójdziemy do przedszkola i jakie elementy drogi zapamiętamy?

Gry “Moja droga do przedszkola” oraz “Moja rodzina” uczą dzieci najważniejszych pojęć związanych z codziennym życiem. Pokazują jak ważna jest rodzina i jakie relacje w niej zachodzą oraz tego, że nawet zwykładroga do przedszkola może być fantastyczną przygodą!

Proste zasady i trzy warianty rozrywki w każdej z gier! Gry dla przedszkolaków, które zdobyły serca dzieci i rodziców!

Jak wygląda konkurs organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka i kto jest w “Żyri”?

W informacji prasowej KOPD możemy przeczytać:

“XVI edycja Konkursu Świat przyjazny dziecku, którego organizatorem jest Komitet Ochrony Praw Dziecka, dobiegła końca.W tym roku padł rekord zgłoszeń: Kapituła oceniała ok. 300 produktów: książek, gier, zabawek, miejsc, akcesoria. Nie było to łatwe zadanie, ale Kapituła, w której składzie zasiadają wybitni specjaliści i autorytety, sprostała zadaniu!

A w Kapitule od lat zasiadają znakomitości – dr Aleksandra Piotrowska, Joanna Olech, Małgorzata Janina Berwid, Dorota Zawadzka, Magdalena Łazarkiewicz, Justyna- Marszałkowska- Jakubik, Artur Barciś, Robert Myśliński, Profesor Mieczysław Wasilewski. Grono kapituły zasilają także specjalistki z dziedziny rynku zabawek: Dorota Mazurek, Ania Okę, Anna Wakulak oraz marketingu- Dorota Karbowska Zawadzka. Organizatora reprezentują Mirosława Kątna i Magdalena Stachowiak- Alexandrowicz.”

Miłego dnia!

Michał

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.